! Zbav se všech dluhů jednou pro vždy a žij bez exekucí !
99 ze 100 lidí doporučuje

Žádost o osobní bankrot!

Garance 100% úspěšnosti osobního bankrotu

Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím osobních údajů státem certifikovaným oddlužovacím kancelářím, advokátním kancelářím za účelem kontaktování s nabídkou na vypracování osobního bankrotu. Ochrana osobních údajů je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. dle GDPR.

Nevíš kolik máš dluhů?

Zjistit dnes ZDARMA

Kolik dlužím?

v
Ohlásit trestnou činnost na: Exekutora Firmu (např. vymahací firma, firma poskytující úvěry...)

Jak zamezit exekuci!

Rádi vám to řekneme

Jedinou šancí, jak se vyhnout exekucím, je osobní bankrot. V případě, že již exekuce máte je Vaší jedinou možností jak se zbavit neustálého narůstání závazku a nátlaku exekutorů také co nejrychlejším podání návrhu. Jediná cesta, jak se vymanit z vlivu exekutorských praktik!

V České republice jsou velice přísná pravidla pro vyhlášení osobního bankrotu, a proto doporučujeme poradit se s odborníky.

Čemu se vyvarovat:

Nedoporučujeme poradenská centra bez fyzicky existujících kanceláří, pevných linek a záruk na úspěšné podání bankrotu. Pravidla pro Osobní bankrot jsou natolik jasná, že lze vyhodnotit úspěšnost podaného bankrotu předem.

Je třeba si také dát pozor na poradenská centra financové finančními institucemi. Jejich úkolem je zejména zastupovat zájem zřizovatele a nikoliv dlužníka. V osobním bankrotu se hraje o čas i o peníze. Je rozdíl splácet 30% z čistého dluhu nebo z dluhu navýšeného o pokuty a úroky, které jste podepsali bankám při čerpání úvěrů.

Osobní bankrot je dobré svěřit odborníkům, kteří hájí zájem dlužníka, nikoliv zájem věřitele. Špatné rozhodnutí dlužníka může znamenat i konec šancí na vyhlášení osobního bankrotu.

Začít s oddlužením

Novinka

Boris Becker vyhlásil osobní bankrot

2019 26.10.
Legendární tenista Boris Becker nastřádal během své sportovní kariéry opravdu velké množství peněz. Nedávno jsme vás ovšem informovali, že jeho ...
Více
Všechny aktuality

Naše garance

Co řekneme, to platí

Nevíš kolik máš dluhů?

Zjistit dnes ZDARMA

Přečtěte si recenze našich klientů...

My nelžeme

Mé oddlužení proběhlo naprosto v pořádku. Bylo rychlé a všihcni se mnou jednali férově. Pomohli mi vyřešit těžkou situaci, když jsem měla noční můry z exekutorů. Děkuji Vám, teď už můžu v klidu spát

Kateřina Svobodová

Před mým oddlužením jsem svou tíživou finanční situaci řešil půjčku za půjčkou z obav exekutorů. Nebyl jsem schopen splácet, dluhy neustále narůstaly a já nevěděl co si počít. Naštěstí jsem se dozvěděl o této firmě, která mi pomohla urovnat vše do pořádku.

Tomáš Novák

Naprosto nejlepší a nejúžasněší firma!! Můj dluh mi snížili o 70% a to jen díky osobnímu bankrotu

Zdenka Horáková

Když jsem byla na dně tato společnost mi pomohla, tak jim to chci aspoň trochu oplatit tímto komentářem. Naprosto doporučuju všem lidem.

Petr Veselý
Více zde: